21 januari start nieuwe groep De Vereeniging in Wateringen

Geplaatst op: 15 Januari 2025

Het is bijna zover, vanaf 21 januari kunnen 65-plussers in Wateringen behalve in woonzorgcentrum De Ark ook terecht in Dagbesteding Joop in de wijk Essellanden bij De Vereeniging.

De Vereeniging is een initiatief van Vitis Welzijn, Careyn en Pieter van Foreest en biedt ontmoetingsplekken voor zelfstandig wonende senioren in Westland die behoefte hebben aan sociale contacten. De groepen van maximaal twaalf deelnemers worden begeleid door vrijwilligers.

De Vereeniging werd tien jaar geleden opgericht en heeft inmiddels elf groepen in zeven Westlandse dorpskernen. De groepen komen wekelijks bij elkaar. Naast het sociale contact worden allerlei activiteiten georganiseerd zoals creatieve workshops, spelletjes of uitjes. Vanaf 21 januari 2025 zijn de senioren iedere dinsdag van 10.00 tot 12.00 uur welkom bij Dagbesteding Joop aan de Kruidenlaan. Voor meer informatie kan contact worden opgenomen met één van de coördinatoren van De Vereeniging, tel. 0174-630358, of kijk op DeVereenegingwestland.nl

De Vereeniging is niet bestemd voor senioren die gebruik maken van een Wmo-dagvoorziening, professionele zorg of naar een woonzorgcentrum verhuizen.

Bron: WOS Media 

Bron foto: Vitis Welzijn