Donderdag 13 februari vond de eerste bijeenkomst van 2025 met de cliëntenraden van Pieter van Foreest plaats. Dit keer met het thema 'Pieter van Foreest en de expertises D-Zep en Parkinson'.
Pieter van Foreest is specialist op het gebied van een aantal chronische aandoeningen en ziektes en heeft hieromtrent veel expertise in huis. Tijdens deze themabijeenkomst zijn we ingegaan op twee expertisegebieden: D-Zep (Dementie en Zeer Ernstig Probleemgedrag) en Parkinson. Waar staan we als organisatie met deze expertise, wat kunnen cliënten verwachten, waarom deze expertise, wat is de regionale functie en wat kan de cliëntenraad hiermee?
Petra de Jongh en Han Middelplaats (voorzitter Centrale Cliëntenraad) heetten iedereen van harte welkom. Aansluitend gaven collega’s gaven een uitgebreide toelichting over de expertisegebieden:
Uiteraard was er ruimte voor het beantwoorden van vragen over deze interessante onderwerpen.
We kijken terug op een geslaagde middag en willen iedereen bedanken voor zijn/haar deelname.