Er is een enthousiast team van vijf medewerkers gestart die zich naast hun werk in het ontmoetingscentrum zullen gaan richten op DemenTalent, dat mensen met geheugenproblemen/dementie helpt bij het vinden van een passende (vrijwilligers)werkplek. Dankzij deze uitbreiding, naast hun werk in het ontmoetingscentrum en verspreid over de regio’s, hebben we iets meer capaciteit om mensen te begeleiden, en zijn nieuwe aanmeldingen van harte welkom!
Bij DemenTalent draait alles om mogelijkheden. Samen met deelnemers kijken we naar hun talenten, interesses en wat wél kan. Want meedoen in de maatschappij geeft niet alleen structuur, maar vooral ook eigenwaarde en plezier. Zoals Ed (60) – vrijwilliger met dementie – zelf zegt:
“Het geeft mij een heel fijn gevoel dat ik klaar kan staan voor anderen. Ondanks mijn ziek zijn.”
Bent of kent u iemand met dementie die graag actief wil blijven en iets wil betekenen voor anderen? Aanmelden kan op de volgende manieren:
- Via de mail: informatiedementie@pietervanforeest.nl
- Telefonisch via 088 – 166 88 23
- Via een ontmoetingscentrum of welzijnsorganisatie in de buurt of uw casemanager.
Foto ter illustratie. Bron: www.dementalent.nl